Nastartujte kariéru u nás

IT specialista (částečný pracovní úvazek)

Lokalita: Západočeský kraj

Místo výkonu práce: Plzeň

Co Vás čeká?

– instalace koncových zařízení uživatelů (počítač, notebook)
- nastavení přístupů sdílených složek a tisku pro uživatele
- pravidelné kontroly na pobočkových pracovištích firmy z hlediska aktualizací SW na výpočetní technice a požadavků uživatelů
- konfigurace poštovního klienta
- kontrola funkčnosti a aktualizace antivirového SW
- instalace a nastavení specializovaných jednouživatelských programů uživatelů a účetního programu (IIS Ekonom)
- přenášení znalostí z prostředí ICT na uživatele formou školení, informovanosti o případných internetových a virových hrozbách a prevence proti nim
- vyhodnocení, zpracování doporučení a předávání požadavků z ICT od uživatelů ke schvalování vedení firmy
- zpracování a vyřešení požadavků ze strany uživatelů předávaných na helpdeskové pracoviště
- komunikace s dodavateli SW a HW, objednávání techniky a SW vč. zajišťování servisu HW formou objednávek

Co od Vás čekáme my?

– minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou se zaměřením na ICT (Informační a komunikační technologie)
- zkušenosti s instalací a konfigurací operačních systémů Windows 8.1, Windows 10, Linux (Ubuntu, Mint, Centos), MAC OS v rámci sítí LAN
- správa a nastavení uživatelských profilů operačního systému (nastavení sdílení souborů a složek, tisku, použití příkazového řádku apod.)
- znalost síťových protokolů a funkčnosti LAN a WAN sítí pro konfiguraci a diagnostiku problémů s předpokladem dalšího rozvoje a školení na produkty Cisco
- komunikativní schopnosti pro předávání zkušeností a vedení školení uživatelů
- pokročilá znalost práce s produkty MS Office zejména Word a Excel
- zájem dále se vzdělávat a přemýšlet o dalších možnostech zjednodušení a zkvalitnění práce uživatelů na poli ICT
- min. pasivní znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz skupiny B

Co můžete očekávat Vy?

– perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní rodinné firmě
- příjemné pracoviště a přátelský kolektiv
- stravenky
- pravidelné firemní akce ( 2× ročně firemní večírek, divadlo, sport…)
- bonusy/prémie, 13.plat
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- možnost i externí spolupráce
- nástup možný ihned

« Přejít na výpis pracovních pozic