Nastartujte kariéru u nás

FTTH - Instalační technik_Olomouc

Lokalita: Jihomoravský kraj, Severomoravský kraj

Místo výkonu práce: Olomouc

Naše společnost velice rychle roste, proto hledáme aktivní posilu do našeho týmu. Chceme energického flexibilního člověka, který se nebojí práce a komunikace se zákazníky. Práce je různorodá, pestrá a je zapotřebí svědomitost, chuť pracovat, cestovat, a být součástí přátelského týmu lidí, na které je spolehnutí.

Co Vás čeká?

– instalace koncových optických zařízení v domácnostech
- odborná práce na optických, metalických a bezdrátových systémech v telekomunikacích
- práce pro přední české operátory
- jednodenní výjezdy v rámci regionu Morava ( Olomouc, Hranice, Šumperk, Přerov, apod.)

Co od Vás čekáme my?

– elektro, popřípadě technické vzdělání – SŠ, SOU ( telekomunikač­ní/spojovací technika,
Mechanika/elek­tronika)
- ŘP sk. B
- orientace v projektové dokumentaci
- zájem o telekomunikace, ochota učit se novým dovednostem ve vyvíjejícím se oboru
- flexibilita, manuální zručnost, samostatnost
- zkušenost, popř. certifikace v oblasti svařování optických vláken – výhodou
- vyhláška 50/78 Sb., §5 – výhodou

Co můžete očekávat Vy?

– různorodou a pestrou práci v terénu
- seberealizaci a řadu školení
- kariérní růst ve velké společnosti s osobním přístupem
- pohodový kolektiv techniků
- základní pracovní dobu od 7:30 do 16:00, v pracovišti ve Velkém Týnci (v dosahu IDS
Olomouc)
- platové ohodnocení 23.000 – 28.000,–Kč dle zkušeností + odměna za práci přesčas a
pohotovost +
prémie za dobře odvedenou práci
- benefity: poukázky na stravování, mobilní telefon a notebook i k soukromému užívání,
příspěvek
na pojištění odpovědnosti, vánoční prémie dle hospodářského výsledku firmy, pracovní oděv
- pracovní poměr na dobu neurčitou ( po 1 roce zapracování)
- vhodné i pro absolventy

« Přejít na výpis pracovních pozic